V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať praviudelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Gabriela Mikulová, 49

Indiánske meno: Tá, ktorá učí ženy milovať svoje telo a cítiť sa ako diva

tel.:  0918 951 030, mail: gabi.mikulova@gmail.com, FCB, FCB fan page, IG,  https://www.gabimikulova.sk/

 

"Viem priniesť zábavu, zážitok a presvetliť ostatným život. Viem ostatných povzbudiť a nakopnúť, strhnúť ich a pomôcť im vidieť cestu, riešenia."

1/ Gabi, ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?“ 

 Som kreatívna, spontánna, vytrvalá a precízna.

 Viem priniesť zábavu, zážitok a presvetliť ostatným život. Viem ostatných povzbudiť a nakopnúť, strhnúť ich a pomôcť im vidieť cestu, riešenia.

Viem dostať ľudí do prítomného okamžiku a ukázať im, že oni sú tvorcami svojho zážitku a pocitov, hlavne v spojení s fyzickým telom. Dokážem nadchnúť.

Mojou silnou stránkou je schopnosť obuť si topánky druhého, vžiť sa do jeho situácie a prijať ho takého, aký je a vidieť tú krásu a potenciál, ktorý v sebe on má, hoci on sám to nevidí  a z tohto bodu potom s tým pracovať.

Viem vnímať človeka ako systém a viem vidieť, kde v systéme je disharmónia a dokážem nájsť koreňovú príčinu problému, vďaka čomu viem potom pomôcť dostať sa späť do rovnováhy.

2/ Čím momentálne žiješ? 

 Momentálne mojou životnou témou je rozvinúť potenciál, ktorý mám, čo sa týka mojich pracovných/podnikateľských vízií a cieľov.  

Zrealizovať konkrétne kroky, nájsť ľudí na spoluprácu, dostať sa do povedomia žien s tým, s čím im viem pomôcť, kam ich viem posunúť.  

Budovať komunitu vitálnych, sexy a vášnivých žien, ktoré si užívajú seba, budovať svoje vnútorné naplnenie a zároveň finančnú hojnosť a nezávislosť.

3/ Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?  

Moja naozaj veľká transformácia začala pred 10 rokmi, keď som cez problémy v manželstve a nakoniec aj rozvod začala pátrať, zisťovať, kto vlastne som, prečo som tu, spoznávať seba a stávať sa skutočne sama sebou. Transformácia prebieha stále, život vždy prinesie nové a nové výzvy .

Čo sa týka kariérneho posunu a zmeny, 10 rokov som pracovala v letectve ako palubná sprievodkyňa, inštruktorka, vedúca výcviku palubných sprievodcov, robila personálne výbery, učila odbornú angličtinu pilotov a riadiacich letovej prevádzky. Keď prišla rodina, deti, bola to veľká výzva všetko zosúladiť, aby to fungovalo. Taktiež som cítila, že som dosiahla v tejto oblasti všetko, čo som si zaumienila a tak sa táto etapa v správnom čase skončila. Otvorili sa mi nové obzory, videla som sa už úplne inde, vo fitnes centre a v tanečnej sále a začala som si plniť ďalšie moje sny, venovať sa profesionálne pohybu, čo celý život milujem .

4/ Čím sa zaoberáš profesionálne? 

8 rokov sa venujem vedeniu a trénovaniu v oblasti fitnes,  som inštruktorka fitnes 1., 2. a 3. stupňa a inštruktorka aerobiku 1. a 2. stupňa

Pracujem s klientami individuálne a skupinovo (funkčné tréningy, individuálne zamerané tréningy s dôrazom na to, čo klienti potrebujú – zdravý chrbát, spevnenie, schudnutie, atď)

 Vediem hodiny Dance Fitness – tanečné kardio tréningy

Organizujem a vediem Diva Dance workshopy a pobyty – tanec s dôrazom na ženskosť, zmyselnosť a vášeň – ako byť v pohybe ladná a sexy (venujeme sa napríklad tancu so stoličkou, tzv Chair Dance, taktiež choreografie s jemnými prvkami striptízu...)

Vyučujem súkromne individuálne anglický jazyk, vyštudovala som angličtinu, mám štátnu jazykovú skúšku, rok som žila, pracovala a študovala v Londýne.

Spolupracujem externe podľa potreby s outsourcingovou spoločnosťou v oblasti HR, výberové procesy, preskúšania Aj, atď.

5/ Prečo si v Beelongu? ČO ponúkaš do Beelongu?  V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný? 

Pretože sa chcem spájať a byť v spoločnosti podobne naladených, podobne zmýšľajúcich žien, ktoré sa navzájom podporujú, chápu, rastú, pomáhajú si, majú nápady, realizujú projekty, bavia sa, vedia čo chcú a kam smerujú

Každá z nás je jedinečná a vie ponúknuť to svoje, takže chcem byť nápomocná svojimi skúsenosťami, schopnosťami, energiou, rada naučím a ukážem to, čo viem a rada sa budem učiť od ostatných.

6/ Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? 

Čo sa týka toho, čomu sa venujem, tak to, čo teraz, ale iným spôsobom a v inom rozsahu. Byť naplno byť v mojej kreatívnej energii, v akcii, eventoch, pobytoch, cestovať a robiť tanečné pobyty na exotických miestach, mať vlastné štúdio. Mať úžasný tím, ktorému by som delegovala, svoju spoločnosť,  ktorá by vynikajúco fungovala a prosperovala. A ja by som robila tie kreatívne časti, budovala komunitu offline, ale aj online, bavila sa, mohla by som si dovoliť  viac voľného času pre seba, pre vzťahy, svoju rodinu, priateľov, pre ďalšie štúdium a moje záujmy.7/Moje články: 

7/Moje články:

https://womanman.sk/ked-je-tanec-zabava-a-zaroven-biznis/

8/Kontakty

tel.:  0918 951 030, mail: gabi.mikulova@gmail.com, FCB, FCB fan page, IG,  https://www.gabimikulova.sk/