V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať praviudelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Natasa_Mendelova_Beelong

Nataša Mendelová 

Indiánske meno: Tá, čo udržiava oheň

Tel: 0903 445 495, mail : nmendelova@gmail.com, LinkedIn, FCB 

 

"Podľa MBTI som typický „Ochranca“ (ESFJ). Snažím sa byť zodpovedná, lojálna, dôsledná, empatická, so zmyslom pre tradície ale aj kreativitu, spolupracujúca a užitočná."

1/ Nataša, ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?“ 

Stabilita a konzistencia. Pre mňa je dôležité bezpečie a preto sa ho snažím vytvoriť a poskytnúť aj môjmu okoliu. Či už ide o najbližšiu rodinu, priateľov alebo kolegov v tíme.

Mám vášeň pre prácu s ľuďmi.  Rada podporujem ľudí, to mi robí najväčšiu radosť. Rada pozorujem, ak niekto mojím pričinením rastie a ja tým vlastne rastiem s ním.

Podľa MBTI som typický „Ochranca“ (ESFJ). Snažím sa byť zodpovedná, lojálna, dôsledná, empatická, so zmyslom pre tradície ale aj kreativitu, spolupracujúca a užitočná.

 2/ Prečo si v Beelongu? Čo ponúkaš do Beelongu? V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný? 

Zachytila som vznik Beelongu a sledovala už od začiatku, ale vtedy so menila zamestnávateľa, k tomu riešila rodinné záležitosti a nebol vhodný okamih sa pridať.

Ten nastal až tento rok. Rada sa pridám tam, kde budem môcť poskytnúť moje vedomosti z oblasti tréningu a koučingu alebo aj moje bohaté osobné životné skúsenosti.

3/ Čím momentálne žiješ?  O čom v poslednej dobe najčastejšie hovoríš?

Práca, rodina a záhrada, ku ktorej som sa nedávno dostala a začlenenie hlavne posledne menovaného do doterajšieho kolobehu života tak, aby všetko pekne zapadalo, dopĺňalo sa a fungovalo. A nový kolega v tíme a jeho zaškolenie a optimálny nábeh v novej pozícii a  začlenenie do tímu.

4/Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?  

V podstate som zmenila svoju kariéru pred 20 rokmi, keď som sa z pôvodného povolania programátora ocitla v oblasti vzdelávania dospelých a to ma drží a baví doteraz. Tréning, koučing a kvalita, viac-menej v korporátnych spoločnostiach ale aj mimo nich -  biznis aj životný koučing.

5/ Čím sa zaoberáš profesionálne? 

Som Training& Quality Manager a spolu so svojím tímom sa staráme o to, aby pracovníci zákazníckeho servisu nášho klienta dosahovali čo najlepšie výsledky na základe ich vedomostí a zručností, ktoré im pomáhame budovať a udržiavať. Našich ľudí sa snažím rozvíjať nielen na pracovné, ale aj životné témy.

6/  Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? Bez cenzúry! 

Určite aj naďalej pomáhať, v oblasti rozvoja a vzdelávania, všade tam kde je treba a kde je to vítané. Len ešte viac 😊.

7/ Kontakty:

Tel: 0903 445 495, mail : nmendelova@gmail.com, LinkedIn, FCB