V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať praviudelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Kedy

Nedeľa, 20.2.2022, 16:30 - 20:00

Kde

Index Cafébar, Staré Grúnty 1A, Bratislava

Cena

40€, 50% zľava pre členky Beelongu

Vision Board Workshop 2022

Chceš získať jasnosť v tom, čo naozaj chceš? Túžiš sa posunúť? Potrebuješ povyrásť: doma, v práci, kdekoľvek, ale najmä pre seba a podľa seba?

Prečo sa zúčastniť tohto podujatia?

  • ujasníš si svoje priority
  • uvedomíš svoje talenty, dary
  • naučíš viac dôverovať – sebe, svojej intuícii, svojim schopnostiam
  • ponoríš sa hlboko do seba
  • využiješ silu hĺbkovej imaginácie na to, aby si zistila, po čom NAOZAJ túžiš
  • zapojíme svoju skvelú myseľ a zistíš, ako prakticky na to
  • urobíš si svoj vision board na rok 2022, ktorý naozaj funguje!

Všetko v atmosfére mini-párty. Navzájom sa podporíme, v skupine sa predsa tvorí lepšie.

Seminárom Ťa prevedú koučky Ingrid Schostoková KrupičkováZuzana Gergeľová.

3 SUPERPOWERS, prečo Vision board funguje:

1/ SILA ZÁMERU

Keď vieme, po čom naozaj túžime – nie to, čo si myslíme, že by sme mali mať, ale čo nás naozaj napĺňa, vieme aj nájsť cestu, ktorá nás tam dovedie. Vieme svoj zámer ukotviť v tele. Vieme si dať ciele, ktoré sú pre nás naozaj prínosné, vieme si povedať, aké to bude, keď budú splnené. Čím viac sa do seba ponoríme, tým ľahšie prídeme k uvedomeniu, čo je pre nás to pravé. Čím viac detailov ošetríme, tým ľahšie bude realizácia, tým ľahšie si stanovíme kroky, ktoré nás k nášmu zámeru majú doviesť. A stále ponecháme dosť miesta na „magic“.

2/SILA VIZUALIZÁCIE

Vision Board je obraz, ktorý oslovuje naše vedomie i podvedomie, a tak nám pomáha zamerať sa na ciele, ktoré sme si stanovili. Čo vidíme, na to myslíme – a na to sa zameriame a budeme na tom, vedome či nevedom pracovať. Vision Board nám pripomína, čo potrebujeme (urobiť), aby sa naše plány uskutočnili. Obrázky, kresby, symboly, mottá či jednoduché slová na našim Vision Board-och nás budú utvrdzovať v tom, kým sme. Oslobodia nás od limitujúcich predstáv a budú nás ubezpečovať, že naše možnosti sú neobmedzené.

3/SILA KONZISTENCIE

Či sa učíme nejakú novú zručnosť alebo zavádzame do svojho života nejaký nový zvyk, konzistencia je nevyhnutná. Každým dňom, v ktorom opakujeme želanú činnosť, si ju upevňujeme, stávame sa v nej lepšími. Každým dňom, kedy sa pozrieme na Vision Board, sa upevňuje naše odhodlanie naplniť náš zámeer. Tým, že si vytvoríme Vision Board, a umiestnime ho na miesto, kam nám často padne zrak, dávame príležitosť sami sebe trénovať myseľ i telo na pritiahnutie si všetkého, čo je pre nás dôležité.