V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?“ Čo robíš najlepšie, v čom si naozaj dobrá, čo sú tvoje silné stránky?

Verím, že som priateľská a spoločenská. Viem sa dobre zabaviť, zasmiať a klábosiť, ale viem byť aj dobrým poslucháčom. Rada komunikujem, a keď môžem rada prepájam ľudí. Preto som aj prišla do tejto komunity, ktorá spája a prepája ženy.

Mám rada šport, pohyb, pobyt na čerstvom vzduchu a bytie so zvieratami. Rada spoznávam nové miesta a nových ľudí. Mám malé dieťa a učím sa vďaka nemu spomaľovať, zvedomovať a meniť názory a postoje. Rada sa od neho učím nespútanej radosti, prejavovaniu emócií, na ktoré som pomaly zabudla.

Prečo si v Be{e}longu? ČO ponúkaš do Be{e}longu? V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný?

Hľadám tu nové priateľstvá so ženami, ktoré nastúpili na cestu transformácie, ktoré už nechcú žiť vo svete, ktorý v tejto podobe nedáva zmysel, ktoré si už nepotrebujú dokazovať aké sú úžasné, pretože to o sebe vedia. Hľadám spriaznené duše, ktoré mi pomôžu nájsť sa v tomto svete, nájsť svoj zámer a zmysel a možno aj odvahu urobiť kroky k naplneniu svojho zámeru.

Na oplátku viem poskytnúť svoj pohľad na svet mojimi očami, rameno a pozorné uši na počúvanie.

Čím momentálne žiješ? Čo je momentálne tvoja životná téma? O čom v poslednej dobe najčastejšie hovoríš?

V súčasnosti najviac hľadám odpoveď na otázku kto som a čo je môj zámer, moje poslanie na zemi. Cítim, že som sa niekde počas cesty od tohto zámeru odklonila, a chcem ho teraz nájsť a splniť. Chcem, aby som si na konci života mohla povedať, že stálo za to byť tu, a že odchádzam spokojná a naplnená.

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Môj prvý kontakt s nutnosťou zmeny nastal v čase začiatku kovidu. Vtedy som si uvedomila, že život aký žijem a ako ho žijem nie je to, čo chcem. Začala som si hľadať cesty, ako ísť z vonka do seba. Idem maličkými krokmi pomaly ale isto vpred. A teraz som vo fáze, že sa potrebujem a chcem posunúť ďalej, ale už asi aj za pomoci niekoho skúseného.

Čím sa zaoberáš profesionálne? Ak si v poslednom čase zmenila prácu/ kariéru/ zameranie, tak prečo tento kariérny posun?

Dlhé roky sa venujem finančnému sprostredkovaniu. Za posledné roky si však už veľmi uvedomujem, že mi chýba hlbší zámer, alebo hodnota v tejto práci. Preto som sa začala zaujímať viac o to, čo sú vlastne peniaze, akú majú hodnotu pre mňa, ale aj ostatných ľudí.

Zisťujem svoj vzťah s peniazmi a liečim si ho. Rozoberám s priateľmi a klientmi ich vzťah s peniazmi. Zisťujem, ako jednáme, keď sa jedná o peniaze a prečo. Či to robíme vedome alebo nie.

Prišla som na to, že ľudia síce veľa premýšľajú nad peniazmi a stále o nich hovoria, hlavne sa sťažujú, že ich nemajú dosť, napriek tomu je to však jedna z top tabu tém.

Téma, ktorou teda teraz žijem sú peniaze a náš vzťah s nimi. Verím, že keď objavíme svoj vzťah s peniazmi, opravíme ho a budeme s nimi vedomejšie narábať, môžeme z nich vytvoriť hodnotu, ktorá pretvorí našu Zem na miesto, kde peniaze budú slúžiť na tvorenie úžasného sveta pre nás, naše deti, všetkých ľudí, prírodu a zvieratá.

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? Bez cenzúry!

Veľmi rada by som vzala svoje dieťa na veľkú cestu okolo sveta a učila sa spolu s ním o živote, svete, ľuďoch, zvieratách a fungovaní zeme, hlavne cez cestovanie a potulkách po svete. Rada by som mu zabezpečila prostredie, kde nebude ubíjaný systémom, dogmami a starými, nefunkčnými presvedčeniami.

Alebo by som vytvorila slobodnú školu, kde majú deti možnosť sa učiť podľa svojich záujmov, kde by pobyt v prírode, meditácia, hra, starostlivosť o zvieratá, sebavnímanie a sebarozvoj, finančná, emocionálna gramotnosť bolo rovnako dôležité ako všeobecné vzdelanie. Proste škola 21. storočia.