V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Hana Totková Vrtíková, 30

Indiánske meno: Tá, ktorá pomáha ženám získať finančnú nezávisloť

Tel.: 0908 847 63, mail: hana@tvojsejf.com, FCB, IG

"Som feministka :). Rada by som  pomáhala ženám, aby sa nebáli ukázať, kto v skutočnosti sú. Aké sú silné a zároveň nežné. Momentálne ma stále baví a napĺňa táto sféra cez oblasť financií. To je pre mňa teraz najbližšie."

1/Hanka, ako by si sama seba opísala? 

Myslím, že pristupujem ku každému osobitne. Hľadám najlepšiu cestu pre neho. Rada veci organizujem, niekedy vidím kde sa dajú veci zlepšiť, urobiť efektívnejšie. Som bláznivá a odvážná 🙂 a vytrvalá.

Moje talenty podľa Gallupa sú: Naprávajúci/Jedinečnosť/Strategický/Akčný/Uznávaný

2/ Čím momentálne žiješ? 

Mala som 2 roky, túžbu vymyslieť niečo vlastné a môj nápad bol 2 roky skrytý v šuflíku. Nabrala som odvahu a dnes sa snažím zviditeľniť môj projekt Nezávislá žena. Kde stále riešim oblasť financií, ukazujem ženám, ako môžu efektívne sporiť pre deti, ako hypotéku vyplatiť o 10 rokov skôr, ako sa jednoducho pripraviť na dôchodok, koľko si odložiť. Rada by som tieto témy dostala do povedomia, pomáhala ženám, aby mohli byť nezávislé a naplno si užívať svoj život, svoju energiu, vášeň, temperament, seba.

3/ Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Pracujem prevažne v mužskom kolektíve, kde som dostávala náznaky, ako musím pracovať, aby som sa im vyrovnala, či by som radšej aj nechcela skúsiť inú sféru alebo venovať sa iba deťom. Tieto nevinné podpichovania vo mne vzbudili veľkú túžbu ukázať čo všetko žena dokáže a na akej úrovni dokáže pracovať a stále popritom mať rodinu a vlastné záujmy. Preto vznikla Nezávislá žena.

4/ Čím sa zaoberáš profesionálne? 

Som finančná sprostredkovateľka – pomáham pri riešení hypotéky, správneho nastavenia ochrany príjmu a venujem sa aj sporeniu a investovaniu.

5/Prečo si v Be{e}longu?

Ponúkam pomocnú ruku v oblasti financií. Pomôžem so správnym nastavením finančných produktov, aby ženy neprerábali na hypotéke, sporení, poistení, aby mali vytvorenú finančnú rezervu a mohli kľudne spávať. Vedia, že je tu človek, ktorý sa im o všetko postará. 

Beelong by mi mohol byť nápomocný pri vytváraní komunity, rozbehnutí môjho projektu.

6/ Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? 

Som feministka :), tak by som stále rada pomáhala ženám, aby sa nebáli ukázať kto v skutočnosti sú. Aké sú silné a zároveň nežné. Momentálne ma stále baví a napĺňa táto sféra cez oblasť financií. To je pre mňa teraz najbližšie.

7/ Kontakty: