V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Zuzana Marková členka Beelong komunity

Zuzana Marková

Tá, ktorá sa raduje

tel.: 0904 255 260, mail: pomoc@dohodnetesa.sk, Linked in, FCB IG,  https://www.dohodnetesa.sk/

 

"Vnímam, že mi je blízke a prirodzené búrať tabu, bloky, pomáhať ľuďom otvárať sa láske, sexualite, obyčajnej radosti, vášni a jednoduchosti."

1/ Zuzka, ako by si sama seba opísala ? Čo je „The BEST OF YOU?"

Aká som? Milovaná, milujúca, prebudená Žena.

Veľmi dobre mi ide UŽÍVAŤ SI ŽIVOT a verím, že ho aj robím krajším pre druhých. Zároveň vnímam, že mi je blízke a prirodzené búrať tabu, bloky, pomáhať ľuďom otvárať sa láske, sexualite, obyčajnej radosti, vášni a jednoduchosti.

2/  Čím momentálne žiješ? 

Intenzívne mi ide v hlave ako by sa dalo dosiahnuť, aby sme k sebe (myslím sami k sebe a samozrejme aj k druhým) boli milí, láskaví a trpezliví. A vďaka vnútornej spokojnosti robili priestor krajším. Vlastne aj viem ako sa k tomu dopracovať. Takže momentálne riešim ako to dostať k ľuďom.

3/ Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Ten príbeh je krásny a asi najviditeľnejšie zmeny sa mi dejú od roku 2015. Nie všetky v tom čase pôsobili navonok lákavo, ale vďaka nim mám naplňujúci, vášnivý vzťah s mojím mužom. Tiež som napríklad zistila, že mám pekné nohy a vôbec ich  nemusím schovávať, ako som to robila vyše 30 rokov.

A áno, súčasťou tej premeny bol aj rozvod (kto to zažil, vie, že zábava to nie je) a rozhodnutie vstať z právnickej stoličky, aj keď som v tom čase netušila, čo budem robiť. Len som vedela, že sa musím zachrániť a chcem ŽIŤ.

A ten príbeh stále pokračuje a je krajší a krajší.

4/  Čím sa zaoberáš profesionálne? 

Fuu, profesionálne sa zaoberám tým, čo sa aktuálne objaví. Niekedy je to mediácia, čiže mimosúdne riešenie sporov a konfliktov, inokedy osobné a vzťahové poradenstvo, kde okrem iného používam aj poznatky z numerológie a tantry.

V rámci toho riešime vzťahy, lásku, odstraňovanie blokov, otváranie sa intimite, sexualite (to je moja obľúbená téma). Pomáham ľuďom otvoriť sa rozkoši, vášni, radosti, prijímať a milovať svoje telo, rozumieť sebe aj druhým.

A tie metódy, techniky alebo postupy sú rôzne podľa osobnosti. Zároveň sú úplne jednoduché....teda ako pre koho. Ale na to dozerám ja😊

5/ Prečo si v Beelongu? V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný?

Lebo sú tu krásne a múdre ženy a v spájaní je sila.

Ponúkam seba, svoju radosť, nadšenie, skúsenosti.

To ešte neviem, ale cítim, že mi bude Beelong nápomocný a ja jemu.

6/ Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? 

Chcela by som mať centrum, kde by som ženy sprevádzala na ceste k prebudeniu ich vnútornej ŽENSKEJ SILY. Sily, ktorá svojou jemnosťou, láskavosťou a vášnivosťou prebudí u mužov ich mužskú silu, odvahu a zodpovednosť.

A takisto pomáhala mužom stať sa MUŽMI. A ešte by som chcela zažívať veľa snehu, veľa slnka a tepla pri mori alebo len takého kávičkovania a trkotania o ničom a všetkom.

7/ Články

https://womanman.sk/ked-numerologia-pomaha-v-osobnom-aj-pracovnom-zivote

8/ Kontakty

Tel.: 0904 255 260, mail:  pomoc@dohodnetesa.sk, Linked in, FCB, IGwww.dohodnetesa.sk