Adela Jasenovcová 

Tá, ktorá píše tak rada, ako rozpráva

tel: 0917 468 144, adela.jasenovcova@gmail.com, www.adelajasenovcova.sk

Svetluška v rámci iniciatívy Reinventing yourself - Znovuobjav seba

Prečo si svetluškou v rámci iniciatívy Reinventing yourself - Znovuobjav seba?

Rada podporím každého, kto potrebuje previesť uličkami Beelong-u. Som nevyliečiteľný optimista a humor ma sprevádza celý život.

V ktorých oblastiach vieš iné ženy podporiť?

Uvediem vás do Beelong komunity. A ak potrebujete pomôcť s textom, editovaním, úpravami, konzultovať obsah, som vám k dispozícii.

Čím momentálne žiješ?

Som autorka kníh, copywriterka, blogerka a content špecialistka. A neustále ladím rodinu a podnikanie s aktívnym životným štýlom tak, aby nastala harmónia.

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Keď som sa stala mamou, vznikol mi čas na písanie, keď deti išli spať. Popri športovaní som si upratala myšlienky a začala som sa zamýšľať nad tým, čo budem robiť, keď deti odídu do škôlky. Toto obdobie sa vo mne minimálne rok formovalo, mala som 37, keď vrcholilo. Nechcela som sa vzdať možnosti sebarealizácie pomocou písania, hoci som tým nezarábala až tak veľmi. Napokon sa ukázalo, že bolo dobre, že som o sebe pochybovala. Ukázalo sa, že pochybnosti najviac pomôžu preveriť naše odhodlanie.

Čím sa zaoberáš profesionálne?

Ako som spomínala vyššie, som copywriterka, content špecialistka a autorka kníh. Všetky tieto činnosti ma živia, takže áno, moje hobby sa stalo chlebíčkom.

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti?

Robila by som presne to isté, čo robím teraz.

Kontakty:

tel: 0917 468 144

adela.jasenovcova@gmail.com

www.adelajasenovcova.sk