V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?“ Čo robíš najlepšie, v čom si naozaj dobrá, čo sú tvoje silné stránky?

Milujem dobrú kávu, horkú rukolu, domáce paradajky a svojský humor môjho muža. 😃 Ako multipotenciálka rada prepájam technický svet plný webov, domén a rôznych pluginov so ženskou hravosťou a kreativitou. Maľujem, háčkujem, cvičím jogu, a keď po niečom túžim, zájdem k našim dobrým priateľom Mirke a Tomášovi na gongovačku (Terapia zvukom - Soundhealing), kde sa zámery veľmi rýchlo plnia.

Tiež som veľký fanúšik práce s talentami. Podľa dotazníka CliftonStrengths® mám tieto vrodené talenty:

  • MAXIMIZER - Prirodzene z dobrých vecí robím vynikajúce, čo naplno využívam pri grafike, tvorení webov a písaní, či editovaní textu.
  • EMPATHY - Dokážem vidieť svet očami iných a inštinktívne predvídam ich potreby.
  • ADAPTABILITY - Som flexibilná a produktívna. Ochotne reagujem na náhle požiadavky a zmeny v pracovných povinnostiach. S ľahkosťou sa im prispôsobím, preto ma zmena priorít vôbec neprekvapí.
  • RELATOR - Som večný optimista a záleží mi na dobrých medziľudských vzťahoch.
  • STRATEGIC - Tento talent mi pomáha vyhodnotiť potenciálne prekážky a z viacerých možností vybrať tú najlepšiu cestu.

Prečo si v Be{e}longu? ČO ponúkaš do Be{e}longu? V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný? 

Lebo sú tu úžasné ženy, ktorým veľmi rada ukážem, ako si vytvoria web presne podľa vlastných predstáv, ako si nastavia základné SEO, aby ich aj ujo Gúgeľ našiel, alebo ako si vyskladajú prezentáciu, ktorou zaujmú a získajú nových klientov.

Čím momentálne žiješ? Čo je momentálne tvoja životná téma? O čom v poslednej dobe najčastejšie hovoríš?

Už viac ako 5 rokov žijem metódou Octo Codes, s ktorou prišla Táňa Havlíčková. Tento rok to naberá na obrátkach, pretože som sa prihlásila do jej školy In Octo Veritas. Fascinuje ma ako odlišné oblasti od Gallup talentov, cez Human Design, rôzne formy stravovania presne zapadnú do 8 osobnostných štýlov. Ak ich poznáte, veľmi vám to zjednoduší život. 🙂

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Nikdy nie je hotovo a vždy je čo vylepšovať. 🙂

Čím sa zaoberáš profesionálne? Ak si v poslednom čase zmenila prácu/ kariéru/ zameranie, tak prečo tento kariérny posun?

Zo sveta financií, ktoré som vyštudovala som sa dostala do sveta online marketingu, z ktorého som si na pár rokov odskočila aj do súkromnej lesnej školy, kde som učila výtvarku a tvorivé písanie.

Weby, grafika, články… za všetkým je tvorenie. A to jednoducho milujem 🙂

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? Bez cenzúry!

Mala by som dielňu, kde by som maľovala a renovovala nábytok. Ale ako sa poznám, po čase manuálnej práce by som opäť skončila vo WordPresse, či Canve.

Linky na svoje najlepšie články alebo príspevky v médiách, ktoré si napísala, alebo ktoré môžu ženy o tebe prečítať

Články, ktoré som napísala

Ukážka stránky, webov, e-bookov a diára, ktoré som vytvorila:

Moje obrazy:

Ukážka grafiky pre leták/ ebook/ magazín/ list