V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?“ Čo robíš najlepšie, v čom si naozaj dobrá, čo sú tvoje silné stránky?

Som žena, dobrá mama, inšpirujúca partnerka a skvelá vo svojej práci. Milujem rozhovory s ľuďmi, spoznávanie nových ľudí. Neposudzujem a nehodnotím, skôr sa od nich učím.

Dnes je určite mojou silnou stránkou moja vnútorná rovnováha, prirodzené sebavedomie a porozumenie sebe. Som pre
moju rodinu, kolegov a obchodných partnerov podporou.

Prečo si v Be{e}longu? ČO ponúkaš do Be{e}longu? V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný?

Viem ponúknuť moje schopnosti naučiť ženu robiť biznis úspešne, bez manipulácie a tlaku, práve naopak s využitím šarmu a inteligencie ženy. Viem pomôcť žene nájsť a otvoriť svoju ženskosť aj v biznise, v situáciách ked’musí vedieť predať svoj produkt, službu a ešte najprv samu seba.

Čím momentálne žiješ? Čo je momentálne tvoja životná téma? O čom v poslednej dobe najčastejšie hovoríš?

V mojej práci sa mi darí a mám zázemie rodiny, preto som sa rozhodla, že chcem pomôcť aj iným v mojom okolí, aby boli úspešní. Rada žijem na Slovensku a svojimi schopnosťami chcem prispieť k úspechu iných, tak pomôžem rastu našej spoločnosti.

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Uvedomujem si, že som nepotrebovala ťažké pády v živote preto, aby som sa prebudila. Celý život veľa pozorujem a učím sa. Veľmi mi v tom pomáha moja vlastnosť, že mám rada ľudí a nerobím rozdiely.

Čím sa zaoberáš profesionálne? Ak si v poslednom čase zmenila prácu/ kariéru/ zameranie, tak prečo tento kariérny posun?

Som od začiatku budovania slovenskej firmy Orin Slovakia na pozícii trénera obchodných zručností a tiež HR. Spolu s majiteľmi firmy som spolupracovala pri budovaní obchodných tímov v SR, HU, CZ aj v Rumunsku. Viem pripraviť a
uskutočniť pracovný pohovor, vytrénovať človeka pre predaj produktov alebo služieb v B2C aj B2B.

Už siedmy rok úspešne vyrábame výživové doplnky v Orin Group, vyvážame do celého sveta a zároveň sme vytvorili aj vlastnú značku www.mojkolagen.sk, ja sa aktívne podieľam na budovaní našej značky v B2B.

10 rokov som štatutár v OZ pre deti, kde aktívne pomáham.

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? Bez cenzúry!

Presne to, čo robím.

Linky na svoje najlepšie články alebo príspevky v médiách, ktoré si napísala, alebo ktoré môžu ženy o tebe prečítať: