V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Silvia Hroncová

Indiánske meno: Tá čo objavuje a vidí nové možnosti

tel.: +421 905 502 942,  mail: hroncovasilvia@gmail.com,
silviahroncova.sk, FCB,  LinkedIn 

Mám silnú intuíciu a dobrý „nos“ na ľudí. Ukazujem ľuďom cestu ako môžu
objaviť svoje talenty o ktorých ani netušia, že v nich driemu. Seba vnímam
cez symbol orla. Rýchlosť, dravosť, nadhľad a sloboda.

Ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?

Tvorenie a kreativita. Čím zložitejšie zadanie tým jednoduchšie riešenie. Viem veci vymyslieť a zrealizovať. Hľadám súvislosti a zjednodušenia.

Objavujem a vidím veci inak ako ich vidia ostatní. Mám projektové myslenie a veci vnímam v súvislostiach. Baví ma, keď mi niekto povie, že sa niečo nedá. Vtedy sa do toho ponorím a hľadám nové možnosti. Nachádzam cesty aj tam, kde už veľa ľudí povie, že nie sú. Na svet sa pozerám mne vlastnému pohľadu. Vidím viac smerov, viac možnosti, kombinujem ich a hľadám synergie. To ma baví. To čo prinášam ľudom je mojim „the BEST OF ME“.

Mám silnú intuíciu a dobrý „nos“ na ľudí. Ukazujem ľuďom cestu, ako môžu objaviť svoje talenty, o ktorých ani netušia, že v nich driemu. Seba vnímam cez symbol orla. Rýchlosť, dravosť, nadhľad a sloboda.

Prečo si v Beelongu? ČO ponúkaš do Beelongu?  V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný?

Objavujem oblasti vo sférach, v ktorých som sa zatiaľ nepohybovala, a kde sa ľudia vzájomne podporujú. Chcem byť súčasťou komunity, v ktorej sú ľudia podobní mne v tom, že od života niečo chcú a neboja sa zmeny. Majú životnú dynamiku a radi sa s ňou podelia. Zdieľajú svoje životné skúsenosti a kráčajú za zmyslom svojho života.

Čím momentálne žiješ? O čom v poslednej dobe najčastejšie hovoríš?

Hovorím o voľnosti a stíšení sa.
Potrebujem voľnosť, aby som mohla dýchať a žiť. A práve sa to deje. Zažívam pocit voľnosti a slobody. Spoznávam nových ľudí, ktorí mi prichádzajú do života a obohacujú ma.

Tvorím si svoju značku AjurSilva, rozvíjam svoje vedomosti a otváram sa novým príležitostiam.

Z vnútram mojej duše mi idú slová:  „Ja už nemusím. Nemusím nikomu nič dokazovať a nikomu nič vysvetľovať." Do života mi prichádzajú ľudia, ktorí ma berú takú aká som.

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?  Ako sa stalo, že robíš čo robíš?

Šport ma veľa naučil. Pracovať na sebe, zdokonaľovať sa, nevzdať sa, poučiť sa z prehry, posúvať sa vpred a nepozerať sa za seba, lebo to čo sa stalo už nezmením.
Mala som raketový štart. V 25ke som riadila ľudí a popritom študovala. Bola som mladá, dravá a drzá. Nebála som sa. Nerobila som rozdiely. V mojich očiach sme si všetci rovní.

Často som išla na hrane. Bola som súčasťou systému, ktorý ma podnecoval sa správať a konať v rozpore so mnou. V jednom momente som sa zastavila a pozrela retrospektívne za seba. Videla som, že takto ďalej kráčať nechcem. Začala som na sebe pracovať. Objavovať a počúvať samu seba. Dnes viac počúvam ľudí, komunikujem otvorene a s rešpektom. Ľudí posúvam, motivujem ich, inšpirujem a odovzdávam im to cez svoje bohaté skúsenosti.

Dlhé roky som pôsobila v korporáte. Prešla som rôznymi pozíciami cez prácu s klientom, riadením projektov a manažovaním ľudí.

Táto etapa v živote mi dala pevné základy pre môj nový začiatok, a za to som vďačná. Dnes už viem, že pre naplnenie životného poslania je dôležitá harmónia a prepojenie medzi fyzickým telom, mysľou a duchovnou oblasťou.

Čím sa zaoberáš profesionálne?

Svojim celostným prístupom sprevádzam klientov na ceste k nájdeniu ich vnútornej sily a múdrosti. Venujem sa koučingu, kde využívam NLP techniky, ktoré pomáhajú sa ľudom viac otvoriť. Mentoring ponúkam, keď klient potrebuje podporu a vedenie.

Ajurvédou pomáham ľudom po fyzickej stránke a technikou Access Bars, uvoľňujem napätia a bloky, ktoré bránia sa posunúť ďalej. Klientom sa venujem na individuálnej, ale aj na  tímovej úrovni. Ponúkam im nové možnosti videnia. Podporujem a povzbudzujem ľudí, aby v súlade so svojimi hodnotami žili autentický a naplnený život. Prinášam proces sebaobjavovania a osobného rastu.

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti?

Mám veľa nápadov a projektov. Jedným z nich je Apiterapia, terapiu včelami. Prepojenie Ajurvédy a Apiterapie mi dáva veľký zmysel. V obidvoch prípadoch ide o alternatívu. Miesto, kde by som to realizovala má v mojej hlave jasné kontúry. Je
v prírode, kde nie sú žiadne obmedzenia, vstupné karty a človek nemá pridelené osobné číslo. Je tam sám za seba. Chodí tam veľa ľudí, nachádzajú tam pokoj a vlastný priestor pre seba.

A tou druhou myšlienkou, ktorú mám v hlave je zmena vzdelávania. Náš vzdelávací systém ako ho poznáme je zastaralý, ostal niekde zaseknutý a nerozvíja sa. Môj názor je, že potrebujeme dať našim deťom viac možnosti, nechať im priestor pre sebarealizáciu. Zainovovať ich do sebarozvoja. Ponúknuť im viac praktických veci a nie len teórie, ktoré im v reálnom živote sú na ....

Kontakty:

Mobil +421 905 502 942

Mail: hroncovasilvia@gmail.com

Web: www.silviahroncova.sk

FCB:  Silvia Gogova Hroncova

Linkedin: Slivia Hroncová