V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať praviudelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Silvia Hroncová

Indiánske meno: Tá čo objavuje a vidí nové možnosti

tel.: +421 905 502 942,  mail: hroncovasilvia@gmail.com, FCB,  LinkedIn 

 

Mám silnú intuíciu a dobrý „nos“ na ľudí. Objavím a viem z ľudí vytiahnuť ich talenty o ktorých ani netušia, že v nich driemu. Seba vnímam cez symbol orla. Rýchlosť, dravosť, nadhľad a sloboda. Keď sa pre niečo rozhodnem, tak som nezastaviteľná.

Ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?

V tvorení. Je mi jedno aké je zadanie. Či mi dáš dieťa, aby sa nenudilo alebo proces, ktorý je treba vylepšiť. Viem veci vymyslieť a zrealizovať. Hľadám súvislosti a zjednodušenia. Samozrejme, musí to byť v kongruencii so mnou.  

Som detailistka. Idem do hĺbky a tam objavujem a nachádzam veci inak ako ich vidia ostatní. Baví ma, keď mi niekto povie, že sa niečo nedá. Vtedy sa do toho ponorím a nájdem nové možnosti. Veľa nových možností.

Mám silnú intuíciu a dobrý „nos“ na ľudí. Objavím a viem z ľudí vytiahnuť ich talenty o ktorých ani netušia, že v nich driemu. Seba vnímam cez symbol orla. Rýchlosť, dravosť, nadhľad a sloboda. Keď sa pre niečo rozhodnem, tak som nezastaviteľná.  

Prečo si v Beelongu? ČO ponúkaš do Beelongu?  V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný?

Hľadám možností vo sférach, v ktorých som sa zatiaľ nepohybovala a kde sa ľudia vzájomne podporujú. Chcem byť súčasťou niečoho, kde sú ľudia podobní mne v tom, že od života niečo chcú a neboja sa zmeny. Nie sú pasívni, odovzdaní ale hýbu sa, majú životnú dynamiku, s ktorou sa radi podelia a odovzdajú ju.

Čím momentálne žiješ? O čom v poslednej dobe najčastejšie hovoríš?

O voľnosti. Potrebujem voľnosť, aby som mohla dýchať a žiť. Momentálne ju mám, ale potrebujem inú.

Chcem mať svoju vlastnú firmu, svoje meno, svoju líniu, ktorú tvorím a rozvíjam. V hlave to už mám vymyslené, ale ešte pociťujem bariéry, ktoré ma brzdia.

Z vnútram mojej duše mi idú slová:  "Ja už nikomu nič nemusím. Nikomu nemusím nič dokazovať, presviedčať ....... Viem, že do života mi prichádzajú ľudia, ktorí ma berú takú akou som."

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?  Ako sa stalo, že robíš čo robíš?

Šport ma naučil byť takou akou som. Pracovať na sebe, zdokonaľovať sa, nevzdať sa, poučiť sa z prehry, posúvať sa vpred a nepozerať sa za seba, lebo to čo sa stalo už nezmením.

Mám dar alebo schopnosť presvedčiť ľudí. Mala som raketový štart. V 25ke som riadila ľudí a popritom študovala. Bola som mladá, dravá a drzá. Nebála som sa. Nerobila som rozdiely. V mojich očiach sme si všetci rovní.      

Často som išla na hrane. Časom sa mi to prestalo páčiť a začala som pracovať na sebe. Objavovať samu seba, posúvať sa ďalej. Aj dnes, poviem veci ako ich vidím, čo nemusí byť vždy po chuti ale robím to inak. Ľudí posúvam, motivujem ich, inšpirujem a odovzdávam im to cez svoje vlastne skúsenosti.

Venujem sa koučingu, kde pracujem s NLP technikami, ktoré pomáhajú ľudom viac sa otvoriť a posunúť sa. Celý život som v jednej firme, v korporáte, kde som prešla rôznymi pozíciami.

Teraz som na procesoch, kde sa venujem viac technickým veciam.  Mňa ale baví pracovať s ľuďmi, posúvať im hranice, objavovať samých seba. Cítim, že ešte nie som tam, kde mám byť. Hľadám, čo iné je tu naozaj pre mňa.

Čím sa zaoberáš profesionálne?

Robím vývoj a procesné veci. S tímom hľadáme riešenia, zjednodušenia. Vylepšujeme a vyvíjame aplikácie. Baví ma to, som v tom dobrá a to ma stále drží tam kde som. Ja potrebujem tvoriť, realizovať sa a mať možnosť posunúť sa a tvoriť zas niečo nové.

Nachádzam cesty aj tam kde už veľa ľudí povie, že nie sú. Na svet sa pozerám inak. Vidím viac smerov, viac možnosti, kombinujem ich a hľadám synergie. To ma baví, chýba mi v tom len to, že to nerobím pre seba, pod svojou značkou. Moja pracovná rola je „enabler“, podporovať druhých.

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti?

Mám dve  myšlienky. V jednej ma inšpiroval Beelong. Chcem robiť Apiterapiu, terapiu včelami. Byť v prírode, kde nie sú žiadne obmedzenia, vstupné karty a človek nemá pridelené osobné číslo. V mojej hlave to už má dosť presnú podobu – je to miesto, kde chodí veľa ľudí majú tam pokoj a svoj vlastný priestor pre seba. Všetko to je spojené s včelami. Chcem voľnosť pre seba a zároveň mám túžbu pomáhať ľuďom.

A tá druhá myšlienka, ktorú mám v hlave je ukázať aj iné možnosti vzdelávania ako ich poznáme teraz. Náš vzdelávací systém je zastaralý, ostal niekde zaseknutý a nerozvíja sa. Je potrebné ponúknuť našim deťom viac možnosti, viac praktických veci a nie len teórie, ktoré im v reálnom živote sú na ....

Kontakty:

Mobil +421 905 502 942

Mail: hroncovasilvia@gmail.com

FCB:  Silvia Gogova Hroncova

Linkedin: Slivia Hroncová