V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?“ Čo robíš najlepšie, v čom si naozaj dobrá, čo sú tvoje silné stránky?

Ako ženu, ktorá stále hľadá nové výzvy a podnety. Som pozitívny človek, ktorý dokáže nadchnúť ostatných pre svoje nápady. Verím, že v každom človeku je niečo dobré a rada to hľadám a podporujem.

Milujem tímovú prácu a motiváciu seba ako aj ostatných k výkonom. Som spoločenský človek, milujem spoznávať ľudí a nadväzovať nové kontakty, šíriť dobrú náladu kdekoľvek som, stretávať sa s ľuďmi, rozprávať s nimi a zdieľať svoje postoje. Žijem prítomnosťou a užívam dňa (Carpe diem).

Gallup by potvrdil: Positivity, Woo, Includer, Communication, Restorative

Prečo si v Be{e}longu? ČO ponúkaš do Be{e}longu? V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný?

Do Bellongu ma vtiahla ženská energia, ktorá z neho sála, sila žien, ktoré vedia, chcú a môžu.

Vyrástla som v ženskom svete, sme 3 sestry, ktoré spolu držia v dobrom aj v zlom, a preto od mala verím v silu ženského priateľstva a opory. Verím v silu žien, ktoré sa navzájom podporujú vo svojich aktivitách, a tak dokážu zo seba dať to najlepšie, verím v silu ženských spoločenstiev, ktoré balansujú tento svet a prinášajú do neho ženskú intuíciu a krásno.

Čím momentálne žiješ? Čo je momentálne tvoja životná téma? O čom v poslednej dobe najčastejšie hovoríš?

Svojou transformáciou. Hľadám správny balans. Som manažérkou a matkou, zamestnankyňou a zamestnávateľom, milovníčkou crossfitu a milovníčkou jógy, nadšenkyňou knižiek a zároveň módy, som typický blíženec, ktorý má
záujem o všetko a rada striedam aktivity.

Rada by som dostala status žien na Slovensku na úroveň vyspelejších krajín, kde ženám s deťmi sú nastavené pracovné podmienky tak, aby zvládali obe role s hrdosťou a gráciou, kde platobné podmienky nie sú určované pohlavím, a kde sa môže žena realizovať bez ohľadu na počet a vek detí.

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Nazvala by som ho „tradičným“ z pohľadu ženy matky. Pred deťmi 100 % oddanosť kariére a práci, dnes hľadanie balansu, keďže obe role milujem rovnako.

Čím sa zaoberáš profesionálne? Ak si v poslednom čase zmenila prácu/ kariéru/ zameranie, tak prečo tento kariérny posun?

Môj pracovný život sa pohybuje medzi marketingom a obchodom a tieto dve svoje obľúbené aktivity momentálne prepájam vo svojom eshope www.ecolocco.sk.

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? Bez cenzúry!

Cestovať a ochutnávať všetky kúty sveta.