V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Martina Nádaská

Tel. 0908 186 348, mail: martinanadaska@gmail.com, Linked in :  https://www.linkedin.com/in/martinanadaska/

 

 

Najlepšia som v „počúvaní s porozumením“, preto viem, že mojím poslaním je posúvať ľudí v tom, čo prežívajú. Špecializujem sa na osobnostný rozvoj a rozvoj finančnej gramotnosti.

1/ Martina, ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?“ 

Som povzbudzujúca, inšpirujúca, počúvajúca. Mám strategické myslenie, som kreatívna, cieľavedomá a mám vrtuľu v zadku, pretože stíham veľa vecí. Mám pozitívny vplyv na iných ľudí, milujem spoločnosť a zoznamovanie sa s ľuďmi, s ktorými si môžeme vymeniť skúsenosti a pozitívnu energiu. Najlepšia som v „počúvaní s porozumením“, preto viem, že mojím poslaním je posúvať ľudí v tom, čo prežívajú. Špecializujem sa na osobnostný rozvoj a rozvoj finančnej gramotnosti.

2/ Čím momentálne žiješ? Čo je momentálne tvoja životná téma? 

Mojou témou v posledných troch rokoch je poznanie samého seba, nájdenie svojich silných stránok. Venujem sa aj presadeniu vzdelávania finančnej gramotnosti našou novou metódou do škôl, firiem, organizácií...

3/ Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Všetko začalo, keď som mala 19 rokov a videla som prvého lektora ako školí. Vtedy som sa rozhodla, že toto budem robiť. Odvtedy som zbierala skúsenosti vo finančnej a obchodnej oblasti. Náročná choroba pred deviatimi rokmi ma dotlačila k rozhodnutiu už nezbierať skúsenosti, ale ich odovzdávať. „Vývoj nezastavíš“, a preto som sa chcela stať koučom. Na tréningoch som zistila, že chcem pre svojich klientov viac a pokračovala som v terapeutickom výcviku a ku konzultáciám talentov.

4/ Čím sa zaoberáš profesionálne? 

Som konzultant pre osobnostný rozvoj a lektor finančnej gramotnosti.

5/ Prečo si v Be{e}longu? Čo ponúkaš do Be{e}longu? V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný?

Som rodený networker. Zaujmite ma pre skvelý projekt a pomôžem vám jeho myšlienku šíriť ďalej. Viem poskytnúť aj skúsenosti z konzultantskej činnosti v osobnostnom rozvoji a financiách.

6/ Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? 

To čo robím. Chcem robiť konzultácie, ktoré pomáhajú iným pochopiť samého seba a rozvíjať sa. Posun vidím v tom, že si budem môcť dovoliť robiť viac charitatívnych dobrovoľníckych akcií. A ohľadom finančnej gramotnosti smerujem k tomu, aby som si zostavila tím, ktorý mi pomôže našu metódu ďalej posúvať, predávať, rozvíjať a dostať ju na celé Slovensku a zlepšiť tak stav finančnej gramotnosti na Slovensku.