V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?“ Čo robíš najlepšie, v čom si naozaj dobrá, čo sú tvoje silné stránky?

Som rozhodná a istá v zmenách a krízových situáciach. Viem sa dobre prispôsobiť novým situáciám. Rada vylepšujem a organizujem. Viem byť vytrvalá a spoľahlivá. Mám rada nové výzvy.

Prečo si v Be{e}longu? ČO ponúkaš do Be{e}longu? V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný?

Hľadám možnosť zapájať sa do rôznych tém a napredovať. Pozerať sa na veci z rôznych pohľadov a rozšíriť svoj obzor. Zatiaľ neviem čo konkrétne, ale verím že nájdem spôsob, ako prispejem do komunity.

V predchádzajúcej firme som pôsobila v manažmente a na rôznych eventoch, summitoch a u business partnerov, všade som videla veľký nepomer žien a mužov, počet žien sa blížil občas aj k 0. Teším sa že je tu možnosť vstúpiť medzi ženy. Verím v silu mentoringu, preto hľadám mentorky, a aj nové kontakty, priateľstvá, komunitu.

Čím momentálne žiješ? Čo je momentálne tvoja životná téma? O čom v poslednej dobe najčastejšie hovoríš?

Som čerstvo rozídená s korporátnym svetom, kde som strávila 12 rokov. Zažívam rok zmien, sťahovanie do domu, strata blízkej osoby, odchod z práce.

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Ako 10 ročná som sa upla na šport. Vtedy som to netušila, no pomohol mi spracovať veľkú životnú traumu. Bol to
môj spôsob prežitia. A naučil ma tvrdo pracovať a byť vytrvalý.

Na strednej škole som mala prvú skúsenosť s vedením teamu ako kapitán družstva. Cítila som sa v tej funkcii prirodzene. Tesne po škole som začala pracovať v AT&T. Hoci som bola 12 rokov v jednej firme, nebolo to stále o tom istom. Bola som
vo veľmi dynamickej organizácii, do ktorej som prišla, v jej začiatkoch. Robila som faktúry v namakrovanom exceli, dá sa povedať, že v dobe kamennej automatizácie. Bolo veľa čo vylepšovať, automatizovať, zefektívňovať.

Organizácia rástla, implementovali sme regionálne a potom globálne programy. Viedla som globálne spolupráce, vymýšľala čo a kde vylepšiť, komunikovala vízie a získavala spojencov. Mala som šťastie na skvelých manažérov a kolegov.

Verím že všetko, čo v živote zažijeme ma nejaký význam. Opustila som istotu, a hľadám nové výzvy.

Čím sa zaoberáš profesionálne? Ak si v poslednom čase zmenila prácu/ kariéru/ zameranie, tak prečo tento kariérny posun?

Mám 10+ rokov skúseností v kľúčových post-sales aktivitách. Špecializovala som sa na zavádzanie zlepšení v MOW regiónoch, hlavne vo fakturačných, ale aj rôznych iných procesoch v organizácii. Viedla som team, venovala som sa
manažmentu dodávateľov, nastavovaniu a optimalizácia procesov.

Bavia ma dátové analýzy a dátový management. Sústredila som sa na zabezpečovanie hladkého toku príjmov a výdavkov v organizácii. Zmena u mňa nastala kvôli túžbe naučiť sa nové veci, nastupujem pravé na polročný kurz, v oblasti
vyššieho manažmentu.

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? Bez cenzúry!

Ja sa rada nechávam unášať životom, nadchýna ma to čomu sa pravé venujem. Som dosť adaptabilná. Viem si sama seba predstaviť šťastnú v roli profesionálneho športovca, duly, knihovníčky, záhradníčky a aj riaditeľky organizácie. No možno som TO pravé orechové, ako sa hovorí ešte neobjavila.