V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Naše iniciatívy alebo témy, ktorými žijeme

  • Naše iniciatívy vznikli zo spolupráce viacerých členiek Beelongu, kedy sa ženy spojili v spoločnej potrebe, v spoločnej téme a tú dlhodobo rozvíjajú.
  • V rámci iniciatív sa o týchto témach otvorene rozprávame, zdieľame vlastné skúsenosti a prežívanie. Zistili sme, že už samotné pochopenie, že v tom nie sme samy, že aj iné ženy prežívajú to, čo my, nám prináša obrovskú úľavu.
  • Sme svojpomocná komunita, takže v rámci iniciatív zdieľame aj svoje odborné know - how a prinášame pre seba "riešenia." Vždy sa nájde v našej komunite aspoň jedna žena, ktorá vie, čo robiť. Sme za to vďačné.
  • Niektoré riešenia a aktivity, ktoré z našich iniciatív vznikli, napr. webináre, zdieľame aj so širokou verejnosťou. Sme rady, že môžeme zdieľať v oveľa širšej komunite.
  • Aktuálny zoznam našich aktivít aj pre verejnosť nájdeš tu --->.

Sprevádzame iných, podporujeme sa navzájom, zvyšujeme povedomie cez médiá a robíme webináre o všetkom, čo súvisí s krízou v strednom veku.

Svojpomocné startupové družstvo, v ktorom si navzájom radíme v biznisoch a kariérach a trénujeme si dôležité zručnosti.

Hovoríme o tom, čo by mala vedieť každá po 40, aj keď si myslí, že sa jej menopauza ešte netýka.  Rady na zvýšenie energie vo veku 40+.

Zdieľame svoje know - how a skúsenosti, ako komunikovať na sociálnych médiách láskavo, autenticky a zmysluplne.

Dokonalosť - sme dosť!  Ozvučovanie a prijatie našej ženskej krásy a  pochopenie toho, že sme dosť také, aké akurát sme. 

Máme rady prírodu a prechádzky v nej, a tak si ich pre seba spontánne organizujeme. Vždy sa na nich niečo viac o sebe dozvieme.