V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Barbora Kapucza Greiselová

Barbora Kapucza Greiselová

Hľadajúca múdrosť

telefón:   +421 907 749 483,  mail: barbora.greiselova@gmail.com, Linked in    ,     FCB

"Corona mi pomohla spomaliť, dostať sa opäť k sebe, objaviť to, čo ma naozaj baví a predovšetkým byť sama sebou.  Konečne som mala priestor sa odosobniť od očakávaní môjho najbližšieho okolia a pozrieť sa na svoj život bez pretvárky."

1. Barborka, ako by si sama seba opísala ? Čo robíš najlepšie, v čom si naozaj dobrá, čo sú tvoje silné stránky?

Rýchlo identifikujem podstatu problému a pátram po riešeniach. Skúšam čo funguje a napredujem. Mám rada krásu a poriadok. Dlho som hľadala hlbší zmysel svojho bytia a vnímam to tak, že spočíva v mojej schopnosti byť nápomocná ženám, ktoré hľadajú ten X-faktor svojho osobného úspechu.

2. Prečo si v Be{e}longu? Čo ponúkaš do Be{e}longu? 

Inšpiruje ma ženská energia generovaná komunitou výrazných a úspešných žien. Rada by som sa stala jej súčasťou. Viem ponúknuť 10 rokov štúdia osobného rozvoja, ovládam asi každú zásadnú filozofiu úspechu, naakumulovala som životnú múdrosť nie len z kníh ale aj prostredníctvom svojej cesty sebapoznania a rozvoja. Viem čo funguje a čo nie. Pomáhať iným ma napĺňa radosťou.

3. Čím momentálne žiješ?  O čom v poslednej dobe najčastejšie hovoríš?

Ako zvládnuť transformáciu zo zamestnanca na zamestnávateľa. Ako sa vyhnúť najčastejším chybám resp. čo musím urobiť pre to, aby som to zvládla. To je pre mňa kompletne nová téma, ktorá ma momentálne zamestnáva najviac.

4. Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

15 rokov som pôsobila ako korporátny právnik, dnes pomáham ženám budovať svoju sebadôveru, objavovať svoje silné stránky, posúvať sa vo svojej kariére a vytvoriť si svoj jedinečný štýl. Už počas VŠ som podvedome cítila, že to nie je ono, ale myslela som si, že je to spôsobené len tým, aké bolo štúdium a roky v advokácii pre mňa náročné. Stále som si myslela, že už to príde, ten skvelý pocit naplnenia a ono to nikdy neprišlo.

Corona mi pomohla spomaliť, dostať sa opäť k sebe, objaviť to, čo ma naozaj baví a predovšetkým byť sama sebou.  Konečne som mala priestor sa odosobniť od očakávaní môjho najbližšieho okolia a pozrieť sa na svoj život bez pretvárky.

5/ Čím sa zaoberáš profesionálne?

Pracujem na programe pomoci profesionálnym ženám. Tento program je zameraný na  vybudovaní sebadôvery  a jedinečného štýlu a to prostredníctvom koučingu a osobného stylingu.

6/ Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? Bez cenzúry!

Vytvorila by som centrum pomoci pre všetky pracujúce ženy (vrátane žien pracujúcich v domácnosti) ktoré by im pomáhalo v tom, ako sa starať o svoje duševné a fyzické zdravie a krásu.