Community Building Masterclass - logo

How to build or revitalize
your professional community?

Starting on April 22nd, 2024!

Ako by si sama seba opísala ? Čo je „the BEST OF YOU ?“ Čo robíš najlepšie, v čom si naozaj dobrá, čo sú tvoje silné stránky?

Som dobrý poslucháč a viem sa naladiť na človeka, či skupinu. Vycítiť, čo sa deje pod povrchom, či medzi riadkami. Mám rada ľudí a prácu s nimi. Veľkou radosťou a motiváciou je ich podporovať pri objavovaní svojho potenciálu.

Prečo si v Be{e}longu? ČO ponúkaš do Be{e}longu? V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný?

Beelong je úžasná platforma. Je to komunita plná rôznorodosti a možností. Hľadala som miesto, kde by mi rozumeli, keď som prechádzala svojim obdobím transformácie. A našla som poklad v podobe Beelongu. Nabíja ma to energiou a chuťou ísť ďalej, hoci ešte nedávno som mala chuť sa zavrieť úplne pred svetom a zostať v anonymite naveky.

Zuzka a Janka mi svojim prijatím a otvorenosťou otvorili dvere k ženám, ktoré si prechádzali možno podobným obdobím a podporili ma na ceste k práci, ktorú mám skutočne rada. Ku metóde Community Building podľa Dr. M. Scott Pecka MD.

Rada by som prinášala svoje zručnosti, v ktorých sa stále aj ja zdokonaľujem a podporila tak rast komunity.

Čím momentálne žiješ? Čo je momentálne tvoja životná téma? O čom v poslednej dobe najčastejšie hovoríš?

Žijem osobnostným rastom (mám pocit že už večnosť a asi aj naveky 😊) a vzdelávaním v psychoterapii a facilitácii Community Building workshopov.

Čím sa zaoberáš profesionálne? Ak si v poslednom čase zmenila prácu/ kariéru/ zameranie, tak prečo tento kariérny posun?

Part-time sa venujem aj práci s ľuďmi bez domova vo Vaguse.