Community Building Masterclass - logo

How to build or revitalize
your professional community?

Starting on April 22nd, 2024!

Zuzana Brijová 

tel:  0903 900392, mail: brijova.zuzana@gmail.com, Linked In, FCB , IG

 

"Nie je dôležité, či máš sexy zadok, ale či máš  sexy dušu, odvahu leva, bojovnosť a ako bonus krásne vlasy k tomu."

1/ Zuzka, ako by si sama  seba opísala? Čo je "the best of you ?"

Som vášnivá a energická žena, pohybujúca sa v mužskom svete obchodu. Preto mi Beelong prišiel mimoriadne vhod na nabratie ženskej energie. Milujem svoju dcéru, psa, módu, knihy, píšem, cestovanie a spoznávanie nových miest, ľudí kultúr, taktiež umenie. Keďže pracujem v globálnej spoločnosti, mám veľa príležitostí spoznávať zvyky jednotlivých národov.

2/ Prečo si v Be{e}longu? V čom by ti mohol byť Be{e}long nápomocný?

Potrebujem načerpať ženskú energiu a Beelong mi ju ponúka prostredníctvom žien, ktoré sa venujú  tancu, móde, písaniu kníh, sú producentky, obchodníčky, jedna skvelá energia a komunita.

Viem pomôcť ženám rozhodnúť sa, kam chcú smerovať svoju kariérnu cestu a uvedomiť si svoje silné stránky.

3/ Čím momentálne žiješ? Čo je momentálne tvoja životná téma?

Žijem pracovne riadením spoločnosti,  zháňaním klientov vo výrobnej sfére Procurementu,  teda Nákupu v regióne CEE a najnovšie aj v Taliansku, čo sa veľmi teším, dcérou na Gymnáziu, neposlušným  psom Cavalierom Kingom  Charlesom, cestovaním a písaním svojej prvotiny, sociálnymi sieťami, obchodom, coachingom pre Educoach, ktorý pomáha študentom končiacim strednú školu nájsť svoju životnú cestu.

4/ Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Ja som sa transformovala prakticky stále.  Vyštudovala som Právo na Univerzite Komenského v Bratislave, potom som sa chvíľu venovala čisto právu. Ťahalo ma to však k obchodu a vyjednávaniu cenových a zmluvných podmienok, s čím mám 20 ročné skúsenosti. Potom  som absolvovala krátku materskú a nastúpila do Telekomunikácii ako Manažérka zmluvných vzťahov, následne som  4 roky nakupovala televízne kanály po celej  Európe z pohľadu Procurementu, teda cenového a zmluvného. Navštevovala konferencie, dohadovala ceny rokovala so spoločnosťami ako BBC, CNN, založili sme detský kanál spolu s kolegami. Krásna práca. Následne som dostala ponuku z Markízy a Novy, v rámci skupiny CME.

Medzitým som si dokončila MBA v Manažmente, v Prahe a ukončila nedávno certifikovaný Biznis Coaching kurz na Business Coaching College v Bratislave.

5/ Čím sa zaoberáš profesionálne? 

Mojou súčasnou pracovnou pozíciou je riadenie trhov v našom regióne CEE a Taliansku a zavádzanie nových riešení Nákupu vo výrobe pre britskú spoločnosť. 

Aby som nebola len v mužskom svete, balancujem  písaním knihy o 90 rokoch, čo je môj sen,  s čím mi skvelo pomáha Biba Bohinská, začala som tancovať, milujem módu a veľa čítam.

6/ Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti? Bez cenzúry! 

Chcela by som uspieť vtom, čo práve robím pracovne a napísať aj ďaľšie knihy. Ako Hovorí Ivanka  Brutenič, neexistuje work life balance, máme iba one life a rada by som to skĺbila.

A ako hovorí Lenka Vacvalová:  "Nie je dôležité, či máš sexy zadok, ale či máš  sexy dušu, odvahu leva, bojovnosť a ako bonus krásne vlasy k tomu."

Ja som po určitých osobných problémoch momentálne celkom ožila a veľmi sa teším.

Hlavná priorita je vydať knihu. Chcela by som napísať aj viac.  Rada by som ešte viac cestovala, spolu s dcérou a odovzdávala skúsenosti mladším generáciám. A naučila sa konečne tancovať.