V našej komunite sa dejú zaujímavé veci.

Ak chceš od nás dostávať pravidelný newsletter, prihlás sa na odber tu -->

Zuzana Otrubová 

Tá, čo otvára zvukom srdcia

"Máme srdcia často zatvorené. Často si okolo nich spravíme taký štít ochrany, aby nám neublížili, aby sme mali čas spracovať svoje emócie, aby nám srdce nepuklo. Ja pomáham ženám, aby sa otvorili, uvoľnili svoj štít  a aby mohli žiariť. Robím to cez dotyk, cez láskavosť, cez zvuk. Zvuk je pre ženy úžasný.“

Ako by si sama seba opísala? Čo robíš najlepšie, v čom si naozaj dobrá?

Som kreatívna,  zodpovedná,  súcitná a láskavá. Som žiariaca, vo svojej energii som svetlo. Som tá, čo otvára srdcia.

My máme srdcia často zatvorené. Často si okolo nich spravíme taký štít ochrany, aby nám neublížili, aby sme mali čas spracovať svoje emócie, aby nám srdce nepuklo. Ja pomáham ženám, aby sa otvorili, uvoľnili svoj štít  a aby mohli žiariť. Robím to cez dotyk, cez láskavosť, cez zvuk. Zvuk je pre ženy úžasný.

Prečo si v Beelongu? Čo ponúkaš do Beelongu?

Spätne roky do zadu mi chýbal kontakt s okolitým svetom, nakoľko som vypĺňala domáci priestor. Túto časť som nemala vyživenú. Dala som si zámer, že budem vyhľadávať nové veci, vkročím do neznáma, s novými ľuďmi. Je to pre mňa vystúpenie z komfortnej zóny. Beelong ma proste pritiahol.

Mám pocit, že v Beelongu som videná,  všetky tie moje klenoty a dary. Chcela by som ich odovzdávať druhým a tak ich obohacovať.

Čím momentálne žiješ?

Hľadám svoj  priestor, kde budem robiť ACCESS BARS THERAPY a  SOUND HEALING THERAPY - terapiu zvukom. Moje tibetské misky sú špeciálne určené na liečenie zdravotných problémov. Potom  ešte existujú misky relaxačné a upokojujúce.

Myslím, že všetko je frekvencia. Všetko, vyskladané v našom tele ako v chráme, neustále prúdi na nejakej frekvencii.  Keď robíme  emočné rozhodnutia a niečo sa udeje,  prúd sa zablokuje a vzniknú  prekážky. Stále to prúdi, ale možno zúžene. Zvuk z misiek sa dostane do tela a dokáže rozbiť, roztaviť prekážky alebo vytvoriť cestu, ktorou energia v tele, výživa môže ďalej voľne prúdiť.

Frekvencia sa dostáva  do každej jednej bunky, a to aj s nejakými zámermi. Napríklad pošlem do celého tela láskavosť a láskavosť aj do každej bunky naozaj prenikne. 

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Celý môj život je cesta sebarozvoja. Vždy som sa venovala zdravej výžive, pohybu a to mi prinášalo do života zaujímavých ľudí.

Pred  21 rokmi prišiel na svet  syn so zdravotným problémom a starostlivosť oňho bola pre mňa školou. Za niekoľko rokov k nám prišli dvojičky dievčatá.. Starostlivosť o deti a rodinu mi vyplnila môj priestor, všetko som zvládalana na 100%, avšak nevedela som ako uchopiť situáciu energeticky, teda kam smerujem.

To že som matka a že som doma, ma naplňovalo z časti nakoľko 3 deti vyžadovali plnú moju pozornosť..  Zistila som, že  potrebujem ešte aj "iný svet." Lenže ja som  nevedela  … ako.

Tak som hľadala a prišla mi do života etikoterapia a to bol pre mňa kľúčový moment. Etikoterapia je pre mňa nástroj, ktorým sa viem ukľudniť, upokojiť a viem sa  dostať z priestoru odporu do priestoru spojenia. 

Etikoterapia mi pomohla uvedomiť si, čo je rolou ženy. Žena  má samú seba vyživovať. Tak som to začala aplikovať a veci sa začali meniť.

Avšak ešte som to nevedela uchopiť. Nemala som teda zvedomené, zhmotnené, čo idem robiť. Teraz to už viem a ponúkam to aj do Beelongu.

Čím sa zaoberáš profesionálne?

Venujem sa SOUND HEALING THERAPY, terapii zvukom. Hrám na tibetských miskách. Zistila som, že miska je tak vyskladaná z  kovov tak, že harmonizuje priestor a ty o tom ani nepotrebuješ vedieť. Ale keď dáš do toho trošku vedomia, tak misky liečia až na bunkovej úrovni traumy a všetky tie zápisy, ktoré tam máme.

Venujem sa tiež terapii dotykom metódou Access bars. Vyznám sa v zdravej výžive a som trénerkou GOLD LEVEL INSTRUCTOR – spinning. som lektorka Power Yogy a lektorka Asthanga Yogy.

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti?

Tak, ako som už hovorila, chcela by som si nájsť miesto, kde budem robiť Access bars plus kryštálovú terapiu, plus terapie  tibetskými miskami. 

Kontakty: 

tel: 0903/246 708, mail: zuzana.otrubova@gmail.com, FCB Zuzana Otrubova, FCB Access Bars § Sound Healing  IG access_zuzana_otrubova, IG zuzana otrubova