Zuzana Otrubová, 47 

Indiánske meno: Tá, čo otvára zvukom srdcia

tel: 0903/246 708, mail: zuzana.otrubova@gmail.com,  FCB

Máme srdcia často zatvorené. Často si okolo nich spravíme taký štít ochrany, aby nám neublížili, aby sme mali čas spracovať svoje emócie, aby nám srdce nepuklo. Ja pomáham ženám, aby sa otvorili, uvoľnili svoj štít  a aby mohli žiariť. Robím to cez dotyk, cez láskavosť, cez zvuk. Zvuk je pre ženy úžasný.

Ako by si sama seba opísala? Čo robíš najlepšie, v čom si naozaj dobrá?

 Som kreatívna,  zodpovedná,  súcitná a láskavá. Som žiariaca, vo svojej energii som svetlo. Som tá, čo otvára srdcia.

My máme srdcia často zatvorené. Často si okolo nich spravíme taký štít ochrany, aby nám neublížili, aby sme mali čas spracovať svoje emócie, aby nám srdce nepuklo. Ja pomáham ženám, aby sa otvorili, uvoľnili svoj štít  a aby mohli žiariť. Robím to cez dotyk, cez láskavosť, cez zvuk. Zvuk je pre ženy úžasný.

Prečo si v Beelongu? Čo ponúkaš do Beelongu?  

Veľa, veľa rokov som bola vlčica -  samotárka. Chýbal mi kontakt so ženami. Túto časť som nemala vyživenú. Dala som si zámer, že budem vyhľadávať nové veci, vkročím do neznáma, s novými ľuďmi. Je to pre mňa vystúpenie z komfortnej zóny. Beelong ma proste pritiahol.

Mám pocit, že v Beelongu som videná,  všetky tie moje klenoty a dary. Chcela by som ich odovzdávať druhým a tak ich obohacovať.

Čím momentálne žiješ?

Hľadám svoj  priestor, kde budem robiť  SOUND HEALING THERAPY - terapiu zvukom. Moje tibetské misky sú špeciálne určené na liečenie zdravotných problémov. Potom  ešte existujú misky relaxačné a upokojujúce.

Myslím, že všetko je frekvencia. Všetko, vyskladané v našom tele ako v chráme, neustále prúdi na nejakej frekvencii.  Keď robíme  emočné rozhodnutia a niečo sa udeje,  prúd sa zablokuje a vzniknú  prekážky. Stále to prúdi, ale možno zúžene. Zvuk z misiek sa dostane do tela a dokáže rozbiť, roztaviť prekážky alebo vytvoriť cestu, ktorou energia v tele, výživa môže ďalej voľne prúdiť.

Frekvencia sa dostáva sa to do každej jednej bunky, a to aj s nejakými zámermi. Napríklad pošlem do celého tela láskavosť a láskavosť aj do každej bunky naozaj prenikne. 

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Celý môj život je cesta sebarozvoja. Vždy som sa venovala zdravej výžive, pohybu a to mi prinášalo do života zaujímavých ľudí.

Pred  21 rokmi sa mi narodil syn so zápalom mozgových blán a starostlivosť oňho bola veľmi náročná. Potom pribudli dvojičky. Starostlivosť o deti a rodinu ma pohltila, všetko som zvládalana 100%, no vnútri som bola stratená, unavená, nevedela uchopiť situáciu energeticky.

Jedného dňa som zistila, že som nespokojná. Že som matka a že som doma, to ma úplne nenaplňovalo.  Zistila som, že  potrebujem ešte aj ten "iný svet." Lenže ja som si to nevedela dovoliť, bola ta nepísaná dohoda s mojím mužom, že rodina je priorita.

Ja som to nevedela vôbec prijať,  bola som v hlbokom odpore s tým, že on zarábala a ja nie. "Ale tak že ty sa staráš o rodinu a vytváraš nám podmienky a ja sa starám o toto, že poďme ako tým, a vytvoríme niečo spoločne, " vravel. Je to krásne povedané, ale nemala som to vôbec prijaté. Trvalo mi to prijať sa ako žena. Povedať si:  "Som kráľovná." Uvedomiť si, kedy svietim, čo ukazujem, čo im vôbec dávam, a že on má svoju rolu. 

Potom prišla etikoterapia a to bol pre mňa kľúčový moment. Etikoterapia je pre mňa nástroj, ktorým sa viem ukľudniť, upokojiť a viem sa  dostať z priestoru odporu do priestoru spojenia. 

Etikoterapia mi pomohla uvedomiť si, čo je rolou ženy. Žena  má samú seba vyživovať. Tak som to začala aplikovať a veci sa začali meniť.

Avšak ešte som to nevedela uchopiť a ponúknuť, že niečo viem. Nemala som teda zvedomené, zhmotnené, čo idem robiť. Teraz to už viem a ponúkam to aj do Beelongu.

Čím sa zaoberáš profesionálne? 

Venujem sa SOUND HEALING THERAPY, terapii zvukom. Hrám na tibetských miskách. Zistila som, že miska je tak vyskladaná z  kovov tak, že harmonizuje priestor a ty o tom ani nepotrebuješ vedieť. Ale keď dáš do toho trošku vedomia, tak misky liečia až na bunkovej úrovni traumy a všetky tie zápisy, ktoré tam máme. 

Venujem sa tiež terapii dotykom metódou Access bars, terapii kryštálmi. Vyznám sa v zdravej výžive a som trénerkou spinningu.

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti?

Tak, ako som už hovorila, chcela by som si nájsť nejaký maličký priestor, kde budem robiť Access bars plus kryštálovú terapiu, plus terapie  tibetskými miskami. 

Kontakty:  tel: 0903/246 708, mail: zuzana.otrubova@gmail.com,  FCB