Beelong Summit o ženách pre ženy

Realizované s finančnou podporou Nadácie Ministerstva hospodárstva SR na rok 2023.

Online summit:

16. - 18.10.2023

Osobné stretnutie:

19. - 21.10.2023

Košice, Trenčín, Bratislava

Lucia Ilašenková

Tá, čo robí ženy krásnymi

 
tel.: 0910 907 277, lilasenkova@gmail.com, IG: Lucia ILAŠENKO_CIUSH fashion

Začněte psát zde...

Prečo si svetluškou v rámci iniciatívy Reinventing yourself - Znovuobjav seba?

Transformácia je súčasťou aj môjho života. Verím, že v tomto období pomáha komunikácia, zdieľanie, a načúvanie príbehov mnohých iných. Svetluška je pre mňa človek, ktorý chce a dokáže vypočuť, zdieľať a nasmerovať na nové spojenia v rámci Beelong komunity. 

Čím momentálne žiješ?

Žijem sama so sebou. Mojou aktuálnou témou je „nepriečiť sa sama sebe“. Byť sama sebou v súkromí aj v práci. Pomáha mi v tom napríklad aj- vidieť a používať vedome svoje talenty podľa Gallupu. 

Aký je tvoj osobný príbeh transformácie?

Sebaprijatie je moja aktuálna téma, čo je pre mňa dôležité v práci, v súkromí. Začínam viac dôverovať sama sebe a veriť v seba, že dokážem to, pre čo sa rozhodnem.

Vlani som neprijala dve pracovné ponuky. Túžila som po nich v minulosti, ale „pretlačil“ ma pocit, že nebudem šťastná. Dovolila som si urobiť to. Čo? Venujem sa mojej práci, v ktorej som už 16 rokov. Neopustila som ju. Pracujem v banko-poistnom svete. Práca ma stále veľmi zaujíma a som v nej úspešná. A dovolím si, sama sebe, budovať môj vlastný mini podnik o 3 ľuďoch. Navrhujem, šijem, tvorím tak, ako som to cítila už od svojho detstva. Venujem sa tomu už roky. Až teraz chápem, že nie som rozdvojená osobnosť a že toto je jeden z mojich talentov a vďaka za neho. Cítim sa v tom šťastná.

Čím sa zaoberáš profesionálne?

Dajte mi niečo rozbité a ja to dám dokopy. Tím, projekt. Nájdem vhodných ľudí, viem  pracovať aj s tými čo sú, nájdem spôsob ako to dať dokopy tak, aby to bolo funkčné a robilo sa ľahko.

Robím to kreatívne, nachádzam nové cesty, ale viem aj použiť to čo už funguje, udržať to čo je dobré a urobiť z toho pevný základ.

Rada plávam proti prúdu, ale zas to čo sa osvedčí, použijem ako pevný základ, v tom som konzervatívna.

16 rokov pracujem v banko-poistnom svete. Aktuálne ako Riaditeľ pre firemných klientov v poisťovni.

Od svojich 6 rokov kreslím návrhy. Od 10 rokov šijem. A od 20 rokov mám svoje stále zákazníčky, už aj priateľky, pre ktoré navrhujem a šijem šaty pod mojou značkou Ciush fashion.

Čo by si chcela NAOZAJ robiť, keby si mala neobmedzené možnosti?

Ešte viac by som navrhovala a šila.

Organizovala by som stretnutia žien v mojej módnej galérii, témy by boli rôzne. Od beauty po tranformáciu okolo 40-tky.

A pustila by som sa do založenia neziskovky s témou- Prvá pomoc, čo mám robiť, keď som ochorel. Bola by to akoby ústredňa, kde človek zavolá a dozvie sa, ako postupovať na všetkých úradoch, aké nároky má, keď vážne ochorel, kde vyhľadať psychologickú pomoc pre seba a blízkych, v spolupráci už s existujúcimi neziskovkami.

Kontakty:

+421 910 907 277

lilasenkova@gmail.com

fcb: ciush fashion

IG: Lucia ILAŠENKO_CIUSH fashion

Linked in: Lucia Ilašenková

Prvá vlastná módna prehliadka/ 2018/ youtube: https://youtu.be/4kdAPrkkesY